[vc_row][vc_column][vc_column_text]Untitled-111997 yılından bu yana dövme sanatı ve dövmenin Türkiye de gelişmesinde katkıda bulunan Lucky Ink Tattoouzun yıllar Uşak, Didim, Dikili, Bodrum, Alanya ve İzmir Alsancak, Bostanlı’da  Dövme Sanatıyla, Dövme  ve Piercing sevenlerle buluşuyor.

2011 yılında İzmir Alsancak ve bostanlı’daki stüdyolarımızda, Yalnızca dövmenin istediğiniz şekilde olmasını değil, sağlığınızı da önemsiyoruz . Bu yüzden; stüdyolarımızda kullanılan tüm ekipmanlar (boya potası, grip (tutacak) iğneLucky Ink Tattoo (whatsapp 0554 743 78 58) (443) vb.) tek kullanımlık olup dünya standartları kalitesindedir. Dövme öncesi ve sonrası, çalışılan ortam dezenfekte edilip hijyen kurallarına özen gösterilmektedir.

Kişiye özel tasarım (custom design) ağırlıklı çalışan Lucky Ink Tattoo olarak, çizim bilgisinin ve yaratıcılığın  “Dövmeci” ile “Dövme Sanatçısı” arasındaki farkı oluşturduğuna inanıyoruz.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/3″][wolf_team_member photo=”14324″ name=”Onur Çelikkan” title_tag=”h1″ role=”Dövme Sanatcısı” animation=”fadeInUp” facebook=”https://www.facebook.com/tattooluckyink” twitter=”https://twitter.com/onurcelikkan” instagram=”https://instagram.com/luckyinktattoo/” pinterest=”https://tr.pinterest.com/tattooluckyink/” tagline=”Tasarımcı ve Lucky Ink Tattoo Kurucularından.“Kendi tarzım dışında çalışmak pek tercih ettiğim bir durum değil. Benim olayım realizm ve bundan da oldukça mutluyum.””][/vc_column][vc_column width=”1/3″][wolf_team_member photo=”14327″ name=”Özgür Bal” title_tag=”h1″ role=”Dövme Sanatcısı” facebook=”https://www.facebook.com/ozgr.bal” twitter=”https://twitter.com/TattooLuckyInk” pinterest=”https://tr.pinterest.com/tattooluckyink/” tagline=”Lucky Ink Tattoo Kurucularından. 2006 yılında başladığı dövme serüvenine aralıksız olarak bu zamana kadar devam etmekde. “][/vc_column][vc_column width=”1/3″][wolf_team_member photo=”14325″ name=”Ufuk Özmer” role=”Dövme Sanatcısı” facebook=”https://www.facebook.com/ufuk.ozmert.52″ twitter=”https://twitter.com/TattooLuckyInk” instagram=”https://instagram.com/luckyinktattoo/” pinterest=”https://tr.pinterest.com/tattooluckyink/” tagline=”Lucky Ink Tattoo’da Tasarımcı, Dövme Sanatçısı olarak başladı. Kaligrafi, Etnik Dövme sanatçısı. “][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_gmaps link=”#E-8_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”][wolf_theme_socials type=”circle” size=”1x” target=”_self” hover_effect=”fill-in” animation=”fadeInUpBig”][/vc_column][/vc_row]